Aktuality

Zimní údržba

Od prosince 2020 naše firma rozšířila služby o zimní údržbu, kterou zajišťujeme traktory s pluhem. Společnost AXMA se rozrůstá ve své nabídce služeb. Naši hlavní činnost stále tvoří stěhování strojů a nadměrných břemen. Samozřejmě, že běžnou autodopravu stále také zajišťujeme po celé naší republice.

S tím úzce souvisí také půjčovna a servis vysokozdvižných vozíků, manipulační techniky a dalších těžkých strojů.

Stále také provádíme výkopové a zemní práce. V tomto oboru dokonce chystáme naprostou novinku. Souvisí s nově připravovaným zákonem o odpadech, který postaví mnohé firmy, podnikatele, ale i soukromé osoby před klasickou otázku: „Kam s ním?“.

Jak vám pak pomůže AXMA, to se včas dozvíte na našich stránkách. Můžete se ale těšit, že to bude stát opravdu za to!

Také v monitoringu elektrických sítí a dodávkách elektroskříní nepolevujeme.

Řady našich spokojených zákazníků se dále rozrůstají a za to jsme jim vděční.

Nově jsme se rozhodli nabídnout službu „Zimní údržba„. Je určena vám, kteří potřebujete mít čistý dvůr a cesty uvnitř vašeho areálu. Tam samozřejmě správce komunikací své vozy pro zimní údržbu neposílá.

Potřebujete udržovat vaše venkovní prostory průjezdné a čisté? Nemusíte ani pořizovat nákladné stroje, ani namáhavě odhazovat sníh ročně. Kontaktujte naše obchodní zástupce a domluvte si cenovou nabídku zimní údržby.

Naše traktory pomocí pluhu odklidí napadaný sníh a zprůjezdní cesty nebo celý dvůr. Jsme vybaveni i sypačem, takže cestu za traktorem rovnou ošetříme posypovým materiálem. Ten také zajišťujeme sami.