O nás

Jsme AXMA

Naše firma byla založena v roce 2007 jako elektromontážní firma se zaměřením na automotiv, lehký a těžký průmysl. V dalších letech jsme rozšířili svou činnost o průmyslovou údržbu, stěhování strojů, zemní práce a autodopravu. Pro rozvoj svého podnikání firma v roce 2009 přestěhovala svou provozovnu do nových rekonstruovaných prostor v Hukovicích. Pro zvýšení úrovně nabízených služeb zajišťuje společnost svým pracovníkům průběžná školení. Během své činnosti firma realizovala řadu zakázek pro investory v Moravskoslezském kraji i po celé České republice, ale také v EU.

Naším cílem je Vaše spokojenost
Radek Bolf, ředitel společnosti

V čem jsme nejlepší

Dlouhodobé zkušenosti a praxe

Komplexní montáže a údržba na klíč

Odborně školení zaměstnanci

Realizace zakázek i v zahraničí

Naše historie

2007

Založení firmy

Naše firma byla založena v roce 2007 jako elektromontážní firma se zaměřením na automotiv, lehký a těžký průmysl. V dalších letech jsme rozšířili svou činnost o průmyslovou údržbu, stěhování strojů, zemní práce a autodopravu.

logo

2009

Stěhování do Hukovic

Pro rozvoj svého podnikání firma v roce 2009 přestěhovala svou provozovnu do nových rekonstruovaných prostor v Hukovicích.

2017

ISO 9001 + OHSAS 18001

2015

HYSTER 16t

2016

Autodoprava

2020

MAN TGS

[bold_timeline_item_button title=“Expand“ style=““ shape=““ color=““ size=“inline“ url=“#“ el_class=“bold_timeline_group_button“]

Certifikáty

Poznejte nás blíž